Інтерфакс-Україна
14:48 23.02.2019

Перший заступник голови АП Ковальчук, актриса Роговцева і дипломат Щербак стали довіреними особами Порошенка на виборах

1 хв читати
Перший заступник голови АП Ковальчук, актриса Роговцева і дипломат Щербак стали довіреними особами Порошенка на виборах

Перший заступник глави Адміністрації президента України, керівник виборчого штабу кандидата в президенти України Петра Порошенка Віталій Ковальчук став його довіреною особою на виборах президента 31 березня в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі.

ЦВК України на засіданні 22 лютого також зареєструвала довіреними особами П.Порошенка актрису Аду Роговцеву, колишнього посла України в США і Канаді Юрія Щербака та командира 13-го окремого аеромобільного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади Збройних сил України, Героя України Олександра Порхуна.

Крім того, Центрвиборчком зареєстрував довірених осіб кандидата у президенти П.Порошенка в територіальних виборчих округах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА