Інтерфакс-Україна
19:59 23.02.2019

Кива закликав прокуратуру припинити переслідування поліцейських, які виявляють агітмережі кандидата від влади

2 хв читати
Кива закликав прокуратуру припинити переслідування поліцейських, які виявляють агітмережі кандидата від влади

Лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива закликає органи прокуратури припинити переслідування співробітників Нацполіції, які виявляють агітаційні мережі кандидата в президенти Петра Порошенка.

"Я сьогодні закликаю прокуратуру згадати про те, що їх основне завдання - дотримання норм закону, а не організація виборчої кампанії Петра Порошенка. Ми вимагаємо негайно припинити переслідування працівників правоохоронних органів, які ведуть активну боротьбу з організацією підкупу голосів на президентських виборах 31 березня", - написав глава СПУ на своїй сторінці в Facebook, повідомляє прес-служба СПУ.

І.Кива нагадав, що сьогодні Нацполіція є єдиним правоохоронним органом, який встав на захист волевиявлення українців.

"І тому за активну і чітку позицію, за виконання посадових обов'язків їх безпідставно переслідують і вручають підозри працівники місцевих органів Прокуратури. Все це робиться під чуйним керівництвом ГПУ. Підкуп виборців не пройде - пора це прийняти всім учасникам процесу, в тому числі і Прокуратурі", - підкреслив лідер українських соціалістів.

І.Кива закликав міжнародних спостерігачів звернути увагу на ситуацію, що склалася і пообіцяв захистити права кожного поліцейського.

"Як глава профспілки МВС я буду боротися за кожного нашого товариша по службі до останнього. Хлопців ми в біді не залишимо! Окремо звертаюся до генпрокурора Юрія Луценка - ви або займіться роботою, або візьміть відпустку на час виборчої кампанії, участь в якій бере ваш кум Петро", - підкреслив глава СПУ.

Як відомо, в Сумах поліція затримала двох співробітників виборчого штабу "БПП", підозрюваних у підкупі виборців. Пізніше прокуратура обвинуватила поліцейських у перевищенні службових повноважень.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА