13:27 25.02.2019

Порошенко: Україна має не пізніше за 2023 рік подати заявку на членство в ЄС та отримати ПДЧ у НАТО

1 хв читати
Порошенко: Україна має не пізніше за 2023 рік подати заявку на членство в ЄС та отримати ПДЧ у НАТО

Стратегічна мета України - не пізніше за 2023 рік подати заявку на членство в Євросоюзі та отримати План дій щодо членства в НАТО, нагадує президент України Петро Порошенко.

"Ставлю перед собою і перед усією державою стратегічну мету: не пізніше за 2023 рік подати заявку на членство в Євросоюзі та отримати План дій щодо членства в НАТО", - сказав П.Порошенко на молодіжному форумі "Думка молоді важлива. Перспективи вступу в НАТО та ЄС" у Переяславі-Хмельницькому Київської області в понеділок.

Він наголосив, що йдеться не про формальні жести, а про такий ступінь партнерства і взаємодії, коли амбіції України отримають шанси бути реалізованими.

"Досягти цього непросто, але це необхідно, отже - можливо. Україна ще ніколи не була настільки близька до Євросоюзу, як сьогодні", - наголосив президент.

За словами П.Порошенка, Україна на сьогодні найвільніша країна серед усіх колишніх радянських республік, із найвищим рівнем демократії та свободи, тоді як "у сусідній Росії можна отримати кримінальний вирок лише за "неправильний" лайк у Facebook".

Глава держави зазначив, що молодим людям пощастило народитися і вирости у вільній демократичній країні, "де не треба постійно озиратися і стежити за своїми словами і навіть думками".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА