Інтерфакс-Україна
13:29 25.02.2019

МВС України запускає онлайн-сервіс "Вибори-2019"

2 хв читати
МВС України запускає онлайн-сервіс "Вибори-2019"

Міністерство внутрішніх справ України запустило новий онлайн-сервіс "Інформаційно-аналітична система "Вибори-2019", що дає змогу всім охочим відстежувати та аналізувати інформацію про виборчі порушення.

"Публічність усіх порушень на виборах - страшний сон фальсифікатора - сьогодні він став реальністю. На сайті МВС ми сьогодні представляємо нову онлайн-сисиему, новий онлайн-сервіс... Тепер кожен охочий зможе онлайн отримати доступ до всієї інформації щодо порушень на виборах, і в географічному розподілі, і за статтями КК та іншими порушеннями, рішеннями суду", - розповів глава МВС Арсен Аваков на брифінгу в Києві в понеділок.

За його словами, сервіс працюватиме в режимі 24/7. "Стовідсоткова прозорість (в інформації про порушення - ІФ), на наш погляд, – одна з найбільших превенцій, що дають нам змогу отримати чесні та прозорі вибори", - сказав А.Аваков.

Він пояснив, що інформація на порталі фільтрується за видом правопорушення, територіальністю і датою, містить первинну фабулу, без розголошення таємниці досудового розслідування.

"Ми вважаємо, що така публічна інформація... дасть інструмент для додаткового громадського контролю... А професійні аналітики... можуть отримати для себе додатково будь-який зріз аналізу", - наголосив міністр.

Він також повідомив, що в режимі онлайн система працюватиме до завершення президентських виборів, після цього залишиться в архівному стані, можна буде відстежувати розвиток ситуації за кожним епізодом правопорушення. Потім, за словами міністра, систему буде адаптовано до парламентських виборів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна хотіла б, аби до зустрічі Зеленського з Путіним долучився Трамп

Відмова РФ від участі у переговорах у Ватикані свідчить про неготовність Москви до миру – нардеп Фріз

"Євросолідарність" зареєструвала законопроєкт про персональну відповідальність членів РНБО за незаконні рішення щодо санкцій

Бажання РФ створити "буферну зону" це крок до нової ескалації - член комітету Ради з питань нацбезбеки

Трамп запропонував ввести мито в 50% на товари з ЄС

МЗС України: Заяви Путіна щодо "буферної зони" доводять наочно, що саме Росія є перешкодою для мирних зусиль

Раді пропонують дозволити нардепам обіймати посади членів Кабміну

Глава МЗС Словаччини: важливо, щоб зусилля щодо мирних переговорів тривали

Генсек НАТО хоче бачити саміт в Гаазі успішним і не коментує можливість його скорочення у часі через Трампа

Кабмін пропонує погодити припинення дії, вихід та денонсацію 8 міжнародних договорів з РФ, Білоруссю та в рамках СНД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА