Інтерфакс-Україна
13:32 25.02.2019

Зеленський на зустрічі з представниками Світового банку відзначив необхідність зведення до мінімуму впливу олігархів на політику

1 хв читати
Зеленський на зустрічі з представниками Світового банку відзначив необхідність зведення до мінімуму впливу олігархів на політику

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський та члени його команди домовилися про можливе подальше співробітництво з представниками Світового банку для забезпечення верховенства права, незалежності антикорупційних органів та створення незалежного Антикорупційного суду, запуску ринку землі, проведення медичної реформи, фіскальної реформи, "справжньої реформи" газового сектора, запуску доступного кредитування в Україні.

Як повідомляє прес-служба політика, про це йшлося 23 лютого на зустрічі В.Зеленського з делегацією Світового банку на чолі з директором у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен. У заході також узяли участь екс-міністр фінансів Олександр Данилюк та колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

Учасники зустрічі обговорили основні положення передвиборчої програми В.Зеленського та його перші кроки у разі обрання главою держави.

"Володимир Зеленський також відзначив необхідність зведення до мінімуму впливу олігархів на політику", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 21 лютого В.Зеленський провів зустріч з О.Данилюком та А.Абромавичусом, на якій обговорювалися питання розбудови ліберальної економіки, співпраці України з МВФ і питання ПриватБанку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

"Євросолідарність" закликає Раду і Кабмін обговорити доповідь Єврокомісії по Україні і врахувати її в роботі

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Апеляційний адміністративний суд визнав незаконним блокування міжнародної діяльності Порошенка

Нардеп Слинько увійшов до фракції "Слуга народу"

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА