Інтерфакс-Україна
14:32 25.02.2019

Кількість фахівців в IT-сфері в Україні за два роки можна збільшити до 200 тис. - Порошенко

1 хв читати
Кількість фахівців в IT-сфері в Україні за два роки можна збільшити до 200 тис. - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявляє про необхідність створення умов для роботи креативного бізнесу і розвитку IT-сфери в Україні.

"Ми маємо створити умови для того, щоб креативний бізнес, нові українські стартапи створювалися і працювали в Україні, і збільшувати кількість IT-шників. Я впевнений, що їхня кількість за два роки може зрости до 200 тис. Це середній клас, це опора держави, опора демократії, опора свободи", - сказав П.Порошенко на молодіжному форумі "Думка молоді важлива. Перспективи вступу в НАТО і ЄС" у понеділок у м. Переяслав-Хмельницький Київської області.

Глава держави нагадав, що на сьогодні в Україні працюють 150 тис фахівців IT-сектору, проте більшість з них поки що за аутсорсингом - готують продукт і відправляють його за кордон.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе - нардеп

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА