Інтерфакс-Україна
17:43 25.02.2019

Зеленський просить своїх прихильників запропонувати своїх кандидатів на п'ять держпосад, зокрема прем'єра

1 хв читати
Зеленський просить своїх прихильників запропонувати своїх кандидатів на п'ять держпосад, зокрема прем'єра

Шоумен, кандидат у президенти України Володимир Зеленський закликає своїх прихильників запропонувати своїх кандидатів на п'ять державних посад.

"Кому подобається, коли президент призначає на посаду свого кума або армійського друга? Чому так відбувається вже 28 років? Ми разом написали програму "Україна мрії". Наразі наступний крок - "Команда мрії", - сказав В.Зеленський у відеозверненні на своїй сторінці в соцмережі Facebook у понеділок.

Він закликав своїх прихильників заходити на сайти його команди та залишати відгуки про те, хто має стати прем'єр-міністром, генеральним прокурором, главою СБУ, міністром оборони та міністром закордонних справ України.

"За допомогою ваших рекомендацій ми знайдемо професійних і досвідчених людей", - повідомляється на сторінці "Команда Зеленського" в соцмережі Facebook.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА