Інтерфакс-Україна
17:09 26.02.2019

"Наш край": Президентські вибори не мають перешкодити підвищенню пенсій 11,5 млн пенсіонерів

2 хв читати
"Наш край": Президентські вибори не мають перешкодити підвищенню пенсій 11,5 млн пенсіонерів

Майбутній президент України має гарантувати автоматичне підвищення пенсій і після президентських виборів, заявив народний депутат від партії "Наш край" Сергій Шахов, додавши, що президентські вибори не мають перешкодити щорічному підвищенню пенсій 11,5 млн пенсіонерів.

"Уже 1 березня за ініціативою президента Петра Порошенка відбудеться підвищення пенсій. І далі щорічно 1 березня перерахунок пенсій має відбуватися автоматично. Партія "Наш край" постійно нагадувала владі про необхідність виконувати законодавство про щорічне осучаснення пенсій. Цього року це відбувається вперше. Так має бути і протягом наступних років", - наводить слова С.Шахова прес-служба партії "Наш край" у вівторок.

Народний депутат зазначив, що підвищення пенсій має стати усталеною практикою.

"Нагадуємо, що підвищення пенсій - важливий і складний технологічний процес. Пенсії мають автоматично збільшитися у пенсіонерів не лише Києва, а й у Маріуполі, Краматорську, Лисичанську, в Сумській, Одеській, Волинській, Херсонській областях та у віддалених районах Закарпаття. Уряд має вжити всіх заходів для уникнення технічних і будь-яких інших проблем, а також можливих зловживань чиновниками на місцях", - переконаний С.Шахов.

Він нагадав, що осучаснення пенсій - вимога українського законодавства, яку має бути збережено після президентських виборів.

"Виборчі перегони та їхній результат жодним чином не мають вплинути на щорічне підвищення пенсій мільйонам пенсіонерів. Партія "Наш край" закликає владу забезпечити всебічний контроль за процесом автоматичного підвищення пенсій", - резюмував С.Шахов.

У партії нагадали, що 1 березня 2019 року вперше відбудеться автоматичний перерахунок пенсій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС шукає способи продовжувати санкції проти РФ без згоди всіх країн союзу - ЗМІ

США знизили вимоги до України щодо повернення вартості наданої допомоги в угоді про мінерали - ЗМІ

Питання послаблення санкцій проти РФ не буде порушено до встановлення перемир’я – Держдеп США

Климпуш-Цинцадзе: Віткофф перебуває в полоні ілюзій, які йому нав’язує РФ

США зондують, на що можуть погодитися Україна та РФ - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рютте: НАТО стоїть з Україною, наша відданість конкретна та видима

Війни в Україні та на Близькому Сході неможливо зупинити комерційними угодами - нардеп Сірко

Париж планує збільшити оборонний бюджет на 3 млрд євро - прем'єр Франції

В Єврокомісії пояснюють, що економічна інтеграція України з ЄС до набуття членства передбачає входження в єдиний ринок з гармонізацією законодавства

Кабмін провів низку кадрових призначень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА