Інтерфакс-Україна
13:25 04.03.2019

ЦВК закладає можливість для фальсифікацій, замовивши друк 60 млн бюлетенів на перший і другий тур виборів - Тимошенко

1 хв читати
ЦВК закладає можливість для фальсифікацій, замовивши друк 60 млн бюлетенів на перший і другий тур виборів - Тимошенко

Центральна виборча комісія України замовила друк 60 млн бюлетенів для першого і другого туру президентських виборів, що надасть можливість владі фальсифікувати голосування, стверджує кандидат у президенти України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Те, що ЦВК замовила надрукувати на перший і другий тур виборів 60 млн бюлетенів, закладає можливість для фальсифікації голосування владою", - повідомляє прес-служба партії "Батьківщина" із посиланням на слова Ю.Тимошенко.

Політик переконана, що бюлетені для першого і другого туру потрібно друкувати окремо. "Є побоювання, що таким чином вони закладають можливість фальсифікувати вибори", - додала лідер "Батьківщини".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

МЗС на заяву Орбана: Лекції про корупцію від політика, замішаного у корупційних скандалах? Ні, дякую

У Києві заявляють: Цьогорічні мирні переговори з РФ наразі припинені через відсутність абиякого прогресу

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Порошенко закликає до відставки уряду і формування нової коаліції в Верховній Раді

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

Українські політики та бізнесмени виступають за внутрішню зачистку в країні на тлі операції "Мідас"

"Євросолідарність" вимагає від спікера Стефанчука підписні листи для оголошення недовіри Кабміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА