14:37 04.03.2019

Порошенко виступає за упорядкування зарплат у держсекторі

1 хв читати
Порошенко виступає за упорядкування зарплат у держсекторі

Президент України Петро Порошенко виступає за наведення ладу в формуванні заробітних плат, зокрема державним службовцям.

"У нас ситуація з рівнем оплати заробітної плати потребує суттєвого вдосконалення", - сказав П.Порошенко на Раді регіонального розвитку Миколаївської області у понеділок у Миколаєві.

Він наголосив, що необхідно упорядкувати питання як із надзвичайно високими, так із надзвичайно низькими зарплатами. "Я це повністю підтверджую, і ми будемо робити це негайно - це один із перших пріоритетів", - наголосив глава держави.

П.Порошенко зазначив, що з 1998 року сам не отримує зарплату на державній службі, а перераховує її на благодійність.

"На сьогоднішній рівень зарплати президента становить 28 тис. грн. У нас є велика кількість судового корпусу, слідчих ... які мають зарплату в 2-5-10, а іноді на окремих держпідприємствах і в 100 разів вищу, ніж президент. Я впевнений в тому , що ми маємо прив'язати все, і прибрати будь-які спеціалізовані закони, які роблять вибіркове підвищення (заробітної плати - ІФ)", - додав президент.

"Якщо підвищуєте, підвищуйте державним службовцям: у них робота не менш відповідальна, ніж у будь-кого іншого", - резюмував П.Порошенко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА