Інтерфакс-Україна
08:02 05.03.2019

Порошенко вимагає негайного розслідування фактів зловживання в "оборонці"

1 хв читати
Порошенко вимагає негайного розслідування фактів зловживання в "оборонці"

Президент України Петро Порошенко зажадав негайного розслідування оприлюднених журналістами фактів зловживання службовим становищем в оборонному секторі, повідомила прес-служба "БПП".

"Він також зазначив, що розслідувати починати треба вже сьогодні. "Де НАБУ, де Ситник?! Порошенко діяв як сильний політичний лідер, тому що був звільнений Гладковський і відразу пішло звернення до НАБУ", - сказав глава фракції "БПП"Артур Герасимов в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

А.Герасимов вважає, що звільнення Гладковського не можна визнавати ні визнанням провини, ні визнанням того, що журналістське розслідування є "фейком". Разом з тим він підкреслив, що розслідування має проводити НАБУ, тому що йому вірять люди і воно нікому непідконтрольне.

"Тому НАБУ має провести термінове розслідування, тому що суспільство має знати правду", - додав він.

А.Герасимов також зазначив, що позиція президента полягає в найвищій цінності армії для держави. "Той, хто крав на армії - сидітиме в тюрмі. Ніякі посади і ніякі чини його не врятують!", - підкреслив глава фракції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

Зеленський обговорив з Алієвим боротьбу проти агресії РФ та розвиток двосторонніх відносин

Рада розгляне законопроєкт про створення Спецтрибуналу на найближчому засіданні – Стефанчук

DOGE може зайнятися розслідуванням діяльності Маска – Трамп

Ідея об'єднання Мінветеранів з іншим міністерством є помилковою - нардеп

Єрмак про конфлікт РФ з Вірменією й Азербайджаном: причина цього небажання Кремля визнавати суверенітет сусідів

Порошенко анонсував участь в з’їзді Народної партії Іспанії та Конференції з питань відновлення України в Римі

Данія розпочала головування у Раді ЄС

Україна мала вийти з Оттавської конвенції з початком повномасштабної війни - член комітету нацбезпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА