14:08 05.03.2019

У Генпрокуратурі України підтверджують зняття санкцій ЄС з А.Клюєва

2 хв читати
У Генпрокуратурі України підтверджують зняття санкцій ЄС з А.Клюєва

Генеральна прокуратура України повідомляє про виключення екс-голови Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва із санкційного списку Європейського Союзу, згідно з яким підлягали замороженню активи деяких колишніх українських чиновників.

"Цього року із санкційного списку виключено А.Клюєва, при цьому в липні 2018 року Суд ЄС скасував обмежувальні заходи, застосовані до нього у 2017 році", - написав у вівторок на своїй сторінці в соцмережі Facebook речник Генпрокуратури України Андрій Лисенко.

Водночас він зазначив, що Євросоюз продовжив ще на рік - до 6 березня 2020 року - санкції у вигляді замороження активів 12 колишнім українським чиновникам. "Санкції ЄС продовжують діяти стосовно 12 осіб", - написав А.Лисенко.

Він зазначив, що, попри зняття санкцій ЄС з А.Клюєва, правоохоронні органи України продовжують розслідування в кримінальному провадженні стосовно екс-голови АПУ.

А.Лисенко також зазначив, що, незважаючи на систематичне оскарження екс-чиновниками в Суді ЄС запроваджених стосовно них санкцій, відповідні судові рішення не є безумовною підставою для ЄС щодо скасування обмежувальних заходів.

"До прикладу, беручи до уваги відповідні рішення Суду ЄС стосовно скасування попередніх рішень Ради ЄС про накладення санкцій на (екс-міністра енергетики часів президентства В.Януковича - ІФ) Едуарда Ставицького та (екс-прем'єра України часів президентства В.Януковича - ІФ) Миколу Азарова, компетентні органи ЄС визнали прогрес у розслідуванні ГПУ кримінальних проваджень стосовно них достатньою підставою для продовження санкцій", - написав речник Генпрокуратури.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА