Інтерфакс-Україна
19:27 06.03.2019

Кандидат у президенти України Кривонос заявив, що знімає свою кандидатуру на користь Порошенка

2 хв читати
Кандидат у президенти України Кривонос заявив, що знімає свою кандидатуру на користь Порошенка

Кандидат у президенти України, заступник командувача сил спецоперацій Збройних сил України Сергій Кривонос заявив про зняття своєї кандидатури на виборах на користь нинішнього президента України Петра Порошенка.

"Доки триває війна, і ймовірність відкритої агресії з боку нашого головного ворога Російської Федерації є занадто великою, мені довелося прийняти зважене і дуже непросте для себе рішення про зняття своєї кандидатури з подальших перегонів за посаду президента України. Я роблю це в інтересах громадян і майбутнього України! Вважаю сьогодні в тих умовах, у яких перебуває держава, недоцільною зміну Верховного головнокомандувача Збройних сил України", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу ввечері.

Він закликав своїх прихильників "не вступати з провокаторами та спотворювачами дійсної картини в полеміку з цього питання".

"Як воїн і бойовий офіцер знаю, що таке честь і гідність, що таке прийняти зважене і важливе рішення, на кону якого стоїть життя людини, а в цьому випадку - нашої країни", - додав він.

Як повідомлялося, із 44 кандидатів, зареєстрованих Центрвиборчкомом, у вівторок ЦВК скасувала своє рішення про реєстрацію мера Львова, лідера партії "Самопоміч" Андрія Садового кандидатом на посаду президента України за його заявою.

4 березня А.Садовий подав заяву про відкликання своєї кандидатури після того, як 1 березня заявив, що знімає свою кандидатуру на виборах на користь лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.

Крім того, Дмитро Гнап заявляв про намір також зняти кандидатуру на користь А.Гриценка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА