Інтерфакс-Україна
12:51 08.03.2019

Тимошенко привітала українок з 8 Березня і виступає за більш широку їх присутність у політиці

1 хв читати
Тимошенко привітала українок з 8 Березня і виступає за більш широку їх присутність у політиці

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко виступає за більш широку присутність українських жінок в політиці та суспільному житті країни.

"На моє переконання, жінок має бути більше скрізь. У політиці, у системах управління, у представницьких органах, у громадській роботі", - йдеться в привітанні Ю.Тимошенко з нагоди 8 Березня, яке політик оприлюднила на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

Політик зазначила, що як і у багатьох українців, у неї 8 Березня асоціюється не з радянським офіціозом, а перш за все - з весною, оновленням, теплими привітаннями та добрим настроєм.

"Нині святу 8-го березня і в Україні, і у світі надають нового значення й змісту. Цей день має нагадувати про права жінок. І це правильно. Ми, жінки, маємо такі самі права, як і чоловіки! Але дуже часто навантажуємо себе лише обов’язками…", - констатувала Ю.Тимошенко.

На її думку, ще один зайвий раз побажати "нашим найкращим у світі жінкам "весни, любові, краси і щастя "точно не завадить".

"Весна обов'язково переможе!", - підсумувала Ю.Тимошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА