19:18 10.03.2019

Меджліс кримськотатарського народу підтримав на майбутніх виборах президента України Порошенка

2 хв читати
Меджліс кримськотатарського народу підтримав на майбутніх виборах президента України Порошенка

Вищий виконавчий орган Курултаю (національного з'їзду) кримськотатарського народу - Меджліс кримськотатарського народу, - вирішив підтримати чинного президента України Петра Порошенка на майбутніх виборах глави Української держави.

"1. Висловити підтримку діючому президенту України Петру Порошенку і закликати громадян України в ході виборів 31 березня 2019 р підтримати голосуванням кандидатуру Петра Порошенка для обрання президентом України на новий термін повноважень", - йдеться в рішенні Меджлісу від 27 лютого 2019 р, оприлюдненому на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук народним депутатом України (фракція "Блок Петра Порошенка"), головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим у неділю.

Окрім цього, Меджліс кримськотатарського народу вирішив закликати громадян України, які проживають на території тимчасово окупованого Російською Федерацією Криму, брати участь у виборах президента України на виборчих дільницях, що знаходяться на материковій частині України.

Також вищий виконавчий орган Курултаю кримськотатарського народу вирішив закликати Виконавчу раду Світового конгресу кримських татар, громадські організації кримськотатарської діаспори та їх асоціації в різних країнах сприяти організації голосування громадянами України на закордонних виборчих дільницях, створених Центральною виборчою комісією України.

Як написав Р.Чубаров на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук, рішення Меджлісу кримськотатарського народу "Про вибори президента України 31 березня 2019 р" розглядалося і було прийнято "за основу" на засіданні Меджлісу 27 січня 2019 р.

"Після офіційної реєстрації Петра Порошенка кандидатом в президенти України (7 лютого 2019 р), прийняте раніше за "основу" рішення було направлено членам Меджлісу кримськотатарського народу для внесення ними можливих доповнень і змін. З урахуванням доповнень і змін, викладених членами Меджлісу кримськотатарського народу, рішення було прийнято і підписано 27 лютого 2019 р", - зазначив він, додавши, що рішення публікується з метою ознайомлення громадськості.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА