Інтерфакс-Україна
12:19 11.03.2019

У "БПП" виступають за створення ТСК ВР щодо порушень на виборах команди Тимошенко

1 хв читати
У "БПП" виступають за створення ТСК ВР щодо порушень на виборах команди Тимошенко

Фракція "Блок Петра Порошенка" виступає за створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради, яка вивчила б факти підкупу виборців на користь кандидата в президенти, лідерки ВО "Батьківщина" та однойменної парламентської фракції Юлії Тимошенко.

"Наша фракція вимагає створення тимчасової слідчої комісії, яка вивчить факти підкупу виборців "пірамідами" Тимошенко, механізми відмивання грошей сумнівного походження через виборчий фонд Юлії Тимошенко і спроби її соратників за гроші позбутися від одного з опонентів виборчих перегонів", - заявив голова фракції "БПП" Артур Герасимов на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту в понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА