14:34 12.03.2019

Порошенко призначив першим заступником секретаря РНБО Кривоноса, який зняв свою кандидатуру з виборів

1 хв читати
Порошенко призначив першим заступником секретаря РНБО Кривоноса, який зняв свою кандидатуру з виборів

Президент України Петро Порошенко призначив першим заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергія Кривоноса, який обіймав до цього посаду заступника командувача Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

С.Кривонос також очолить міжвідомчу комісію з політики військово-технічного співробітництва (ВТС) та експортного контролю.

Зустріч П.Порошенка, секретаря РНБО Олександра Турчинова з С.Кривоносом транслювали в прямому ефірі українські телеканали.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко у вівторок анонсував кадрове призначення до РНБО України, наголосивши, що нова людина одночасно очолюватиме комісію з питань оборонної промисловості та військово-технічного співробітництва.

"З'явиться людина, яка безпосередньо займатиметься питаннями переозброєння Збройних сил та інших військових формувань і питаннями нашої співпраці з НАТО", - сказав П.Порошенко, виступаючи на форумі "Від енергоефективності до енергонезалежності".

С.Кривонос народився 26 липня 1970 року в Кременчуці Полтавської області. Очолював групу спецназу, був командиром 8-го Хмельницького полку спецпризначення. Брав участь у багатьох міжнародних навчаннях. Командував обороною Краматорського аеродрому в 2014 році.

З листопада 2014 року С.Кривонос - начальник Управління спеціальних операцій Генерального штабу Збройних Сил України, з 5 січня 2016 року - перший заступник командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ.

С.Кривонос висувався кандидатом у президенти України в 2019 році, але 6 березня зняв свою кандидатуру, підтримавши кандидатуру П.Порошенка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА