15:07 12.03.2019

Порошенко доручив новому заступнику секретаря РНБО посилити взаємодію з НАТО і боротися з корупцією в ОПК

2 хв читати
Порошенко доручив новому заступнику секретаря РНБО посилити взаємодію з НАТО і боротися з корупцією в ОПК

Президент України Петро Порошенко визначив головні напрями роботи новопризначеного заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергія Кривоноса, зокрема дав доручення бути рішучим у боротьбі з корупцією в оборонно-промисловому комплексі.

"Я сьогодні прийняв рішення підписати указ про призначення полковника Сергія Григоровича Кривоноса заступником секретаря Ради національної безпеки України. Буквально зараз є величезний суспільний запит на це призначення... Дуже важлива ваша характеристика - це ваша абсолютна нетерпимість до корупції. І це моє президентське доручення - нульова толерантність до корупції, щоб ми рішучими діями захистили армію, захистили оборонний комплекс від будь-яких нападів або недовіри", - сказав глава держави на зустрічі з С.Кривоносом.

За словами президента, необхідно зміцнити довіру суспільства і міжнародних партнерів до оборонного комплексу України.

П.Порошенко визначив напрями діяльності новопризначеного заступника секретаря РНБО. Так, він доручив активізувати діяльність з питань переозброєння Збройних сил України та інших збройних підрозділів, питань військово-технічного співробітництва, поглибити координацію діяльності територіальної оборони та посилити взаємодію в рамках співпраці України з НАТО.

"Я глибоко переконаний, що професійний військовий із бездоганною репутацією, якого підтримала і влада, і опозиція, - на сьогодні це саме та кандидатура, яка має очолити цей відповідальний напрям роботи. Ви не з чуток знаєте ситуацію на фронті і життя солдата, які вимоги є до військової техніки, наших новітніх розробок", - зазначив президент.

Він наголосив, що добре знайомий із С.Кривоносом з оборони Краматорського аеропорту.

П.Порошенко висловив переконання, що новий заступник секретаря РНБО впорається з покладеними на нього завданнями, і вручив йому посвідчення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА