14:18 14.03.2019

Прокуратура АРК направила до суду 87 обвинувальних актів проти кримських депутатів, які сприяли окупації півострова

1 хв читати
Прокуратура АРК направила до суду 87 обвинувальних актів проти кримських депутатів, які сприяли окупації півострова

Прокуратура Автономної Республіки Крим на сьогодні направила до суду 21 обвинувальний акт стосовно 21 депутата Севастопольської міської ради і 66 - стосовно депутатів Верховної Ради АР Крим, які п'ять років тому проголосували за низку постанов, спрямованих на легітимізацію спроби анексії півострова.

Як повідомляє в четвер прес-служба прокуратури АРК, дії депутатів кваліфіковані як державна зрада.

У прокуратурі нагадали, що колишній депутат Верховної Ради АР Крим Василь Ганиш у листопаді 2018 року був визнаний винним у державній зраді й засуджений до 12 років позбавлення волі.

"Загалом із 99 депутатів, які входили до складу Верховної Ради АР Крим, 87 повідомлено про підозру, до суду наразі направлено 66 обвинувальних актів", - зазначено в повідомленні.

Щодо 76 депутатів Севастопольської міської ради, то 56 із них прокуратура АР Крим повідомила про підозру у вчиненні державної зради, до суду направлено 21 обвинувальний акт.

Досудові розслідування стосовно колишніх депутатів Севастопольської міськради та Верховної Ради АР Крим поки що тривають.

У повідомленні прес-служби також наводиться хронологія подій, починаючи з 6 березня 2014 року, коли депутати Верховної Ради АР Крим і депутати Севастопольської міськради, незважаючи на припинення своїх повноважень Верховною Радою України, проголосували за ухвалення низки постанов для легітимізації спроби анексії Криму.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА