Інтерфакс-Україна
15:06 15.03.2019

У МВС не очікують масового псевдомінування виборчих дільниць у день виборів президента України 31 березня

1 хв читати
У МВС не очікують масового псевдомінування виборчих дільниць у день виборів президента України 31 березня

Неправдиві повідомлення про мінування виборчих дільниць у день голосування на президентських виборах в Україні 31 березня можуть бути однією зі схем спроби зриву виборів, але масового характеру вони не матимуть, вважають у Міністерстві внутрішніх справ України.

"Ми не виключаємо, що такий варіант буде. Допускаю, що це буде, але не думаю, що це буде масштабно", - сказав керівник координаційного штабу МВС України із забезпечення правопорядку на виборах, радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко журналістам у Києві в п'ятницю.

"Якщо ми розумітимемо, що це точно схема і хтось таким чином хоче зірвати вибори, то ми коригуватимемо свої дії. Це не означає, що ми не реагуватимемо - будемо, звісно. Але реакція буде і на телефонні дзвінки - ми будемо розуміти, хто і звідки це робить", - зазначив він.

І.Стойко допустив, що повідомлення про псевдомінування матимуть місце точково, а не масштабно. "Не думаю, що хтось піде на таке, тому що буде зрозуміло, що це фейкові дзвінки", - підсумував він.

Перший тур виборів президента України призначений на 31 березня 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні наголосила на важливість "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА