15:37 18.03.2019

До 23 березня має бути складено списки виборців на спецдільницх для військовослужбовців у зоні ООС і в медзакладах

1 хв читати
До 23 березня має бути складено списки виборців на спецдільницх для військовослужбовців у зоні ООС і в медзакладах

До 22 березня включно органи ведення Державного реєстру виборців мають передати один екземпляр попереднього списку виборців на паперовому носії та іменних запрошень дільничним виборчим комісіям.

Це передбачено календарним планом заходів з підготовки та проведення виборів президента України.

Комісії наступного дня після отримання попереднього списку виборців мають надати їх для загального ознайомлення в приміщенні виборчої дільниці.

До 22 березня органи ведення реєстру виборців мають передати екземпляри списку виборців і на спецдільниці, створені в закладах виконання покарань.

Також до 22 березня керівники відповідних спеціальних установ, капітани суден і командири військових частин мають подати зведення для складання списків виборців на спеціальних дільницях, створених у винятковому порядку.

До 23 березня включно дільничні комісії таких спецдільниць і спецдільниць, створених у стаціонарних закладах охорони здоров'я, мають скласти списки виборців на цих дільницях. Після цього дільничні комісії спецдільниць мають невідкладно передати відомості про виборців, включених до списків, до органів ведення Держреєстру виборців за місцем їх перебування.

Як повідомлялося, в ЦВК очікують, що близько 47 тис. українських військовослужбовців, які виконують завдання в зоні проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі, зможуть проголосувати на виборах президента на спеціально створених для них 80 виборчих дільницях (46 малих, 30 середніх і 4 великі).

Вибори президента України відбудуться 31 березня.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У білоруських містах відбуваються акції протесту

Разумков про події у Білорусі: Вибори мають відбуватися демократично, це волевиявлення громадян

Кулеба: Росія дипломатично бажає добра білорусам, але ми розуміємо, що ослаблена та відторгнута Заходом Білорусь стане легкою здобиччю для Кремля

Лукашенко спростував інформацію про те, що він виїхав із Білорусі

Зеленський просить Раду ратифікувати меморандум і кредитну угоду з ЄС про надання Україні макрофінансової допомоги до 1,2 млрд євро

Зеленський: Для України важливо, щоб білоруси знайшли мирний і демократичний вихід із конфлікту

Зеленський: Ухвалення ВР законопроекту про підвищення у вересні мінімальної зарплати до 5 тис. грн передбачає зростання зарплати в 2021 р. до 6,5 тис. грн

Зеленський ініціює у ВР відмову України від участі у створенні та діяльності Антитерористичного центру СНД

Зеленський пропонує ВР змінити законодавство в частині допуску слідчих і прокурорів у район проведення заходів із гарантування нацбезпеки на Донбасі

Нетаньягу після досягнення угоди з ОАЕ передбачає нову еру у відносинах з арабським світом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА