Інтерфакс-Україна
18:20 18.03.2019

Розширення НАТО - не провокація, а рішення суверенних держав - Столтенберг

1 хв читати
Розширення НАТО - не провокація, а рішення суверенних держав - Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у понеділок заявив, що розширення НАТО не є провокацією щодо кого-небудь.

"Ми залишаємо наші двері відкритими... Розширення НАТО - це не провокація. Я кажу це, тому що іноді ми чуємо, що той факт, що НАТО розширює межі, - це провокація щодо інших", - сказав Є.Столтенберг, виступаючи в Німецькому фонді Маршалла на честь річниці Плану Маршалла, який набув чинності в квітні 1949 року.

"Це не провокація, це результат незалежних рішень суверенних держав", - наголосив генсек Альянсу.

Він нагадав, що наразі НАТО святкує 20-річчя членства Чехії, Угорщини та Польщі в НАТО. 15 років тому членами Альянсу стали Естонія, Болгарія, Латвія, Литва, Румунія, Словаччина та Словенія, а 10 років тому - Албанія та Хорватія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

Україна та Австрія підписали меморандум про взаєморозуміння та комюніке для подальшого поглиблення співпраці

Важливо, щоб у наближенні миру посередницьку роль пропонували країни, які можуть вплинути на Путіна – Зеленський

Зеленський: ми всі повинні працювати над тим, щоб союз між Америкою і Європою не розвалився

Україна цінує готовність Австрії забезпечити посередництво для зустрічі з російською стороною – Зеленський

Стефанішина обговорила з єврокомісаркою Кос наступні кроки у межах процесу вступу України до ЄС

МЗС КНР закликає до термінового мирного вирішення конфлікту Ізраїлю та Ірану

Рада може внести зміни в закон для звільнення прем'єра і припинення повноважень уряду в умовах воєнного стану, допускає Железняк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА