16:10 19.03.2019

Кремль, усвідомлюючи програш на українських виборах, почав намагатися зірвати їх - Порошенко

2 хв читати
Кремль, усвідомлюючи програш на українських виборах, почав намагатися зірвати їх - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявляє, що Кремль намагається зірвати кампанію з обрання глави Української держави.

"В останній тиждень стало зрозуміло, що патріотизм і здоровий глузд українців упевнено перемагає в інформаційній війні ... й тому з Кремля надійшла команда задіяти силові провокації. Виборчу кампанію явно хочуть перевести у формат вуличних заворушень. Дуже потрібна Кремлю українська кров. Це сценарій уже не перемоги на виборах, а спроба зірвати вибори", - сказав П.Порошенко на раді регіонального розвитку Івано-Франківської області у вівторок у Коломиї.

За його словами, це не український сценарій, оскільки Україна має намір провести прозорі та чесні вибори.

П.Порошенко зазначив, що президент РФ Володимир Путін знає, яку ставку робить Україна на виборах, і тому "хоче очорнити та принизити в наших очах усе, що було зроблено - розколоти й розірвати нашу єдність".

"Його посланці несуть брехню, ненависть, розбрат, деякі гості телешоу маскуються, викрикують патріотичні гасла... Але те, що вони одягли патріотичний камуфляж перш ніж озвучити чергові фейки, створені в Кремлі, це не змінює їхньої сутності, їхніх цілей", - додав глава української держави.

Президент України впевнений, що в наступні п'ять років країна пройде "точку неповернення в минуле, неповернення в Радянський Союз і в Російську імперію".

"Скажіть, будь ласка, чи погодиться на це Путін? Чи змириться він із тим, що ці п'ять років ми з вами систематично ламали всі його плани - точно ні, оскільки зараз на кордоні стоять його дивізії, готові до вторгнення, і після незаконної анексії Криму, після агресії проти нашої держави на сході, ми маємо абсолютно реально сприймати цю загрозу", - наголосив П.Порошенко.

За словами президента, щодня на лінії фронту на сході України відбуваються обстріли та провокації з боку бойовиків.

"Важкі обстріли, оскільки і вчорашньої вночі, і сьогодні ми втратили по одному українському військовому", - зазначив він.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА