15:15 19.03.2019

Клімкін: "Мінськ" не мертвий, він у комі через РФ

2 хв читати
Клімкін: "Мінськ" не мертвий, він у комі через РФ

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що Мінські угоди про врегулювання ситуації на сході України перебувають у "комі", з якої їх може вивести тільки рішення РФ піти з Донбасу.

"Мінськ" насправді не є мертвим, але він перебуває в комі. Витягнути його з коми може тільки Кремль. Оскільки саме він ввів його в цю кому, і зробив це цілком усвідомлено. Щоб вивести Мінськ із такого стану, Росія повинна прийняти рішення про відхід з Донбасу", - сказав П.Клімкін в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, Москва використовує окуповані українські території тільки як засіб для торгу.

"На сьогодні Росія не хоче прийняти таке рішення (про вихід з Донбасу - ІФ). Звісно, це пов'язано з виборами, але ще більше - зі звичайною базарної торгівлею, яку Росія намагається вести з євроатлантичною спільнотою", - пояснив П.Клімкін.

Дипломат зазначив, що незважаючи на те, що порядок денний ЄС заповнений внутрішніми важливими питаннями, як, наприклад, Brexit або вибори до Європарламенту, Україні вдається зберегти місце для питань протидії російській загрозі.

"Деякі з моїх європейських співрозмовників усе ще говорять, що якщо ми не можемо зараз вирішити питання Донбасу, то необхідно його на певний час заморозити. В мене виникає для них проста аналогія - у вас рана, й вона болить. Рану можна, звичайно, знеболити, але при цьому її потрібно обов'язково лікувати, а не просто "заморожувати". Інакше толку не буде", - пояснив П.Клімкін.


Повний текст інтерв'ю П.Клімкіна буде розміщено в новинній стрічці агентства "Інтерфакс-Україна"

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА