16:40 20.03.2019

Селянська партія підтримала Юлію Тимошенко на виборах президента України

2 хв читати
Селянська партія підтримала Юлію Тимошенко на виборах президента України

Селянська партія України заявила про підтримку лідера партії ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко на виборах президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Як повідомляється в середу на сайті партії, відповідну заяву одноголосно ухвалила вища рада Селянської партії.

"Ми обрали нашим кандидатом у президенти бойову, сильну та досвідчену жінку, яка бореться за Україну, за її відродження, вона єдина вболіває за людей", - заявив на прес-конференції голова Селянської партії України Зеновій Холоднюк.

У Селянській партії переконані: єдиний кандидат із п'ятірки лідерів виборчих перегонів, який має реальну можливість бути обраним і при цьому розуміє, прагне і реально захищатиме інтереси аграріїв - це Ю.Тимошенко.

"Іншої альтернативи для селян поки що просто немає. Тому що йдеться не лише про вибір персони кандидата - в сьогоднішній ситуації питання стоїть набагато вагоміше: бути чи не бути українському селу в стратегічній перспективі?" - зазначив З.Холоднюк.

За його словами, для порятунку українського села в сьогоднішній ситуації потрібна сталева політична воля.

З.Холоднюк зазначив, що за часів прем'єрства Ю.Тимошенко уряд реально підтримував фермерство, молочні та обслуговуючі сільськогосподарські кооперативи.

"Коли вона була прем'єром, ми, фермери, могли розвиватися. На жаль, це тривало недовго, і тепер ми плекаємо надію, що з приходом Юлії Тимошенко на посаду президента підтримка села відновиться", - сказав голова Житомирської обласної організації Селянської партії України Володимир Музиченко.

На думку представників партії, Ю.Тимошенко має чітку економічно обґрунтовану програму дій.

"Новий курс Юлії Тимошенко повністю збігається з програмою Селянської партії. Разом з її командою ми впроваджуватимемо інновації, щоб підняти село і дати шанси людям на нормальне життя", - зазначив координатор Полтавської обласної організації Селянської партії Леонід Головач.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА