Інтерфакс-Україна
17:20 20.03.2019

У Єврокомісії хочуть вкластися з Brexit до 23 травня, дати виборів до Європарламенту

1 хв читати
У Єврокомісії хочуть вкластися з Brexit до 23 травня, дати виборів до Європарламенту

Єврокомісія виступає або за проведення Brexit до 23 травня 2019 року, або за довгострокове перенесення цієї процедури, повідомляють у середу європейські ЗМІ з посиланням на документ ЄК.

У Брюсселі пояснюють свою позицію тим, що 23 травня має бути крайнім терміном, оскільки відразу після цього стартують вибори до Європарламенту, в яких Лондон, що виходить з ЄС, уже не повинен брати участь.

Якщо Великій Британії знадобиться більше часу для виходу з ЄС, їй доведеться просити про значніше перенесення термінів і, отже, - брати участь у виборах до Європарламенту.

"Будь-які інші варіанти (зокрема продовження процедури Brexit до 30 червня - ІФ) призвели б до серйозних політичних і юридичних ризиків для ЄС, а також до того, що частина невизначеності, від якої нині страждає Велика Британія, перенесеться у 27 країн, що залишаються в ЄС", - зазначається в документі.

У зв'язку з цим, як зазначає The Financial Times, у Брюсселі мають намір рішуче виступити проти ідеї перенесення Brexit на 30 червня.

Раніше прем'єр Великої Британії Тереза Мей оголосила, що попросила ЄС перенести Brexit з 29 березня на 30 червня 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА