Інтерфакс-Україна
19:43 20.03.2019

ЦВК зареєструвала 660 спостерігачів від БДІПЛ ОБСЄ і відмовила 24 із них - громадянам РФ

1 хв читати
ЦВК зареєструвала 660 спостерігачів від БДІПЛ ОБСЄ і відмовила 24 із них - громадянам РФ

Центральна виборча комісія України зареєструвала 660 спостерігачів від Бюро демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ і відмовила в реєстрації ще 24 із запропонованих організацією кандидатів у спостерігачі, які є громадянами Російської Федерації.

Відповідне рішення комісія ухвалила на засіданні в середу.

ЦВК встановила, що, згідно з нормами закону України "Про вибори президента України", офіційним спостерігачем, зокрема від міжнародних організацій, не може бути особа, яка є громадянином (підданим) держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом.

У ЦВК зазначили, що Верховна Рада 27 січня 2015 року затвердила звернення до ООН, Європарламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором, у якому Верховна Рада визнала Росію державою-агресором.

Також ЦВК зареєструвала ще 33 офіційних спостерігачів на виборах президента: 20 - від комітету "За відкриту демократію", п’ятьох - від Чехії, двох - від Бельгії, шістьох - від ГУАМ.

Отже, наразі ЦВК уже зареєструвала 1820 офіційних спостерігачів від 15 міжнародних організацій та 12 іноземних держав на виборах президента України 31 березня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА