Інтерфакс-Україна
12:52 21.03.2019

Правозахисним структурам Ради Європи варто забезпечити повний доступ до Криму

1 хв читати
Правозахисним структурам Ради Європи варто забезпечити повний доступ до Криму

Забезпечити безперешкодну роботу правозахисних структур Ради Європи в Криму закликав голова Комітету міністрів Ради Європи, глава МЗС Фінляндії Тімо Сойні.

"Комітет міністрів Ради Європи закликав забезпечити повний і безперешкодний доступ на Кримський півострів всіх правозахисних структур РЄ. Вони повинні мати можливість безперешкодно здійснювати свою діяльність із тим, щоб у терміновому порядку реагувати на погіршення ситуації з правами людини й основоположними свободами", - йдеться в поширеній у четвер заяві Т.Сойні з нагоди п'ятої річниці анексії Криму Росією.

"Хотів би нагадати, що Комітет міністрів засудив анексію, яка є порушенням міжнародного права і не може служити підставою для зміни статусу Автономної Республіки Крим та Севастополя", - сказав міністр.

Т.Сойні "підтвердив прихильність Комітету міністрів незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

Зеленський сподівається, що ЄС зможе прийняти практичне рішення щодо використання заморожених росактивів до кінця 2025 р.

Стармер: Британія збільшує програму, щоб надати Україні 5 тис. ракет багатоцільового призначення

Канада готова відновити торговельні переговори з США, як тільки Вашингтон буде готовий - Карні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА