13:48 21.03.2019

Голова ЦВК: Наразі друкуються бюлетені лише для першого туру виборів президента 31 березня

2 хв читати
Голова ЦВК: Наразі друкуються бюлетені лише для першого туру виборів президента 31 березня

Голова Центральної виборчої комісії України Тетяна Сліпачук наголошує, що наразі поліграфкомбінат "Україна" друкує бюлетені лише для голосування в першому турі виборів президента України 31 березня 2019 року.

"Я хочу ще раз наголосити, що сьогодні йде друк виключно бюлетенів для голосування на виборах президента 31 березня 2019 року. Про друк жодних інших бюлетенів йтися не може, тому що ні форму, ні зміст цього бюлетеня ще не затверджено ЦВК, оскільки нікому невідомо, чи буде другий тур і хто буде внесений до бюлетеня", - повідомила вона на брифінгу в четвер на поліграфкомбінаті, де журналістам продемонстрували процес друку бюлетенів.

За словами Т.Сліпачук, якщо скласти всі виборчі бюлетені в один ряд, то їхня довжина буде 24 тис. 354 км. "По суті, така відстань між Києвом і столицею Уругваю Монтевідео. Площа всіх замовлених бюлетенів становить майже 5 кв. км - це площа 70 футбольних полів", - зазначила вона.

Голова ЦВК нагадала, що спеціально створена контрольна комісія з представників кандидатів у президенти стежитиме за процесом виготовлення бюлетенів.

Заступник голови ЦВК Євген Радченко повідомив, що для голосування на виборах президента 31 березня комісія передала замовлення поліграфкомбінату "Україна" на 30 млн 441 тис. 372 виборчих бюлетені. Вартість замовлення становить 165 млн 587 тис. 213 грн.

Директор ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" Юрій Оніщенко розповів, що підприємство вже надрукувало більше ніж 90% необхідних бюлетенів. ЦВК вже було передано бюлетені для 10 областей України. 21 березня буде передано ще для чотирьох областей.

"За умовами договору, поліграфкомбінат "Україна" завершує друк бюлетенів 24 березня", - зазначив він.

Ю.Оніщенко зазначив, що бюлетені мають 10 ступенів захисту.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА