15:57 21.03.2019

До 25 березня ЦВК і НАЗК оприлюднять аналіз проміжних звітів про надходження і витрати виборчих фондів кандидатів у президенти

2 хв читати
До 25 березня ЦВК і НАЗК оприлюднять аналіз проміжних звітів про надходження і витрати виборчих фондів кандидатів у президенти

У понеділок, 25 березня, розпорядники коштів накопичувальних рахунків виборчих фондів кандидатів у президенти України мають надати політичним партіям (якщо кандидат не самовисуванець), Центральній виборчій комісії і Національному агентству з питань запобігання корупції проміжні звіти в паперовому та електронному вигляді про надходження і використання коштів виборчих фондів кандидатів.

Не пізніше за день, що йде після дня надходження звіту, партії, ЦВК і НАЗК мають оприлюднити ці проміжні фінансові звіти на своїх офіційних сайтах.

Як передбачено законодавством і календарним планом заходів із підготовки та проведення виборів президента України, до 25 березня включно ЦВК і НАЗК мають оприлюднити на своїх сайтах аналіз проміжних фінансових звітів про поповнення і використання коштів виборчих фондів кандидатів.

"У разі виявлення в ході аналізу фінансових звітів ознак порушення вимог закону ЦВК та НАЗК повідомляють про це відповідні правоохоронні органи для перевірки і реагування відповідно до закону", - йдеться в законі про вибори президента України.

У разі призначення повторного голосування розпорядники коштів рахунків виборчих фондів відповідних кандидатів зобов'язані за чотири дні до другого туру подати до партії, ЦВК і НАЗК проміжний фінансовий звіт про кошти виборчого фонду за період із дня включення кандидата до бюлетеня для повторного голосування до сьомого дня до дня другого туру.

Ці звіти також оприлюднюють на відповідних сайтах не пізніше за день, що йде за днем їх подання.

До 15 квітня включно розпорядники коштів накопичувальних рахунків виборчих фондів кандидатів у президенти України мають подати партіям, ЦВК і НАЗК остаточні фінансові звіти про надходження і використання коштів виборчих фондів кандидатів на посаду президента. Не пізніше за день, що йде за днем надходження звіту, їх оприлюднюють на відповідних сайтах.

До 30 квітня включно ЦВК і НАЗК мають оприлюднити аналіз остаточних фінансових звітів про поповнення і використання коштів виборчих фондів кандидатів у президенти України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА