16:58 21.03.2019

Матеріали про корупцію в "Укроборопромі" сфальсифіковані або відредаговані з передвиборчим акцентом - штаб Порошенка

1 хв читати
Матеріали про корупцію в "Укроборопромі" сфальсифіковані або відредаговані з передвиборчим акцентом - штаб Порошенка

У виборчому штабі кандидата в президенти України Петра Порошенка вважають, що матеріали про корупційну діяльність представників "Укроборопрому", оприлюднені командою Bihus.Info, сфальсифіковані або відредаговані із сенсаційним передвиборчим акцентом.

"Що вже встановила тимчасова слідча комісія? По-перше, матеріали так званого розслідування - це переважно витік із реальних кримінальних справ, які ніхто не приховував, а навпаки, розслідував. Комісія також встановила, що значна частина оприлюднених розмов не відповідає реальним розмовам, які є на телефонних носіях, що перебувають у розпорядженні правоохоронних органів. Тобто вони або сфальсифіковані, або відредаговані... так, щоб додати сенсаційності відповідного передвиборного звучання", - сказав спікер виборчого штабу П.Порошенко Олег Медведєв на брифінгу в четвер у Києві.

За його словами, у цьому випадку немає особливого значення, хто саме це зробив.

"Найімовірніше, як ми розуміємо, журналісти вже отримали зі "зливного бачка" цей матеріал у спотвореному вигляді", - зазначив О.Медведєв.

Він також наголосив, що матеріали було передано журналістам восени минулого року, а оприлюднено навесні цього року, тобто за місяць до президентських виборів.

"Мовою політтехнологів це називається планом-графіком негативної кампанії", - сказав спікер.

За словами О.Медведєва, опоненти кандидата в президенти України П.Порошенка планують "видавати фальсифікат мало не щодня".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА