Інтерфакс-Україна
15:11 22.03.2019

Порошенко: Предметом особливої уваги СБУ має стати запобігання спробам втручання в роботу серверів ЦВК

1 хв читати
Порошенко: Предметом особливої уваги СБУ має стати запобігання спробам втручання в роботу серверів ЦВК

Недопущення втручання в роботу серверів Центральної виборчої комісії має стати предметом особливої уваги Служби безпеки України, наголошує президент України Петро Порошенко.

"Предметом особливої діяльності та уваги Служби безпеки України має стати запобігання спробам втручання в роботу комп'ютерної системи Центрвиборчкому та інформаційних ресурсів, що поширюють дані за результатами підрахунку голосів", - сказав П.Порошенко, виступаючи на урочистостях з нагоди 27-річчя створення СБУ, в п'ятницю в Києві.

Він наголосив, що завдання української спецслужби - зробити все, щоб не допустити спотворення результатів волевиявлення українців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Тиск Європи на Китай міг би вплинути на війну в Україні

Інвестфорум м. Києва пройде у Берліні 12 листопада - Кличко

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА