Інтерфакс-Україна
17:15 22.03.2019

Євросоюз не визнає і продовжує засуджувати незаконну анексію Криму Росією

1 хв читати
Євросоюз не визнає і продовжує засуджувати незаконну анексію Криму Росією

 У завершальній декларації саміту Європейського Союзу глави держав і урядів країн-членів ЄС підтвердили політику невизнання незаконної анексії Криму та м. Севастополя Росією, а також прихильність суверенітету та територіальній цілісності України.

Відповідний документ оприлюднено у п'ятницю в Брюсселі після завершення саміту Європейського Союзу.

"Через п'ять років після незаконної анексії Криму та Севастополя Росією ЄС залишається рішучим у своїй прихильності суверенітету та територіальній цілісності України. ЄС повторює, що він не визнає і продовжує засуджувати це порушення міжнародного права, яке залишається прямим викликом міжнародній безпеці", - наголошено в документі.

При цьому лідери країн-членів Євросоюзу наголосили, що ЄС, як і раніше, прихильний провадженню своєї політики невизнання анексії Криму.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА