12:14 25.03.2019

Партія "Слуга народу" лідирує в парламентському рейтингу, за нею йде "Батьківщина" і "БПП" - опитування

2 хв читати
Партія "Слуга народу" лідирує в парламентському рейтингу, за нею йде "Батьківщина" і "БПП" - опитування

Партії "Слуга народу", ВО "Батьківщина" і "Блок Петра Порошенка "Солідарність" мають найбільшу підтримку виборців у парламентському рейтингу, свідчать результати всеукраїнського опитування "Суспільно-політичні настрої населення України напередодні першого туру виборів президента України: березень 2019 року", проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Згідно з оприлюдненими в понеділок на сайті КМІС результатами опитування, серед усіх опитаних респондентів за "Слугу народу" проголосували б 13,1%, за "Батьківщину" - 8,9%, за БПП "Солідарність" - 7,6%, за "Опозиційну платформу - За життя" - 6,4%. Водночас решта політичних сил має підтримку менше ніж 5%, що є прохідним бар'єром на виборах до Верховної Ради.

Серед опитаних, які визначилися зі своїм вибором, партія "Слуга народу" набрала б майже чверть голосів виборців (24,4%). "Батьківщину" підтримали б 16,5% респондентів, БПП "Солідарність" - 14,1%, "Опозиційну платформу - За життя" - 12%.

Крім того, у такому разі до Верховної Ради пройшли б партія "Громадянська позиція" (8,3%), Радикальна партія Олега Ляшка (5,3%) і партія "Опозиційний блок" (5,1%).

КМІС провів всеукраїнське опитування громадської думки з 14 по 22 березня 2019 року. Методом особистого інтерв'ю опитано 2004 респондентів, що проживають у 126 населених пунктах усіх регіонів України (окрім АР Крим), за 3-ступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося лише на території, контрольованій українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2,0% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА