Інтерфакс-Україна
16:58 27.03.2019

Порошенко очікує, що Україна збільшить кількість сонячних батарей власного виробництва

2 хв читати
Порошенко очікує, що Україна збільшить кількість сонячних батарей власного виробництва

 Кількість вироблених в Україні сонячних батарей збільшуватиметься, впевнений президент України Петро Порошенко.

"І ми не просто імпортуємо панелі, хоча й імпортуємо також...У нас збльшуватиметься кількість сонячних панелей, що вироблятимуть в Україні", - сказав П.Порошенко на підприємстві групи компаній KNESS Group із виробництва сонячних панелей у середу в Вінниці.

Як повідомляє сайт президента, П.Порошенко зазначив якість випущених на виробництві панелей.

"Був здивований, з якою великою гордістю мені працівник показує напис на сонячній панелі - made in Ukraine, зроблено в Україні", - наголосив П.Порошенко.

Глава держави зазначив, що підприємство є одним із найбільших платників податків у Вінницькій області та пропонує високі соціальні стандарти.

"Окрім високої заробітної плати - а середня заробітна плата на підприємстві становить 17 тис. грн - є ще приємна новина. Найближчим часом у цьому році середня заробітна плата має бути доведена до 20 тис.", - зазначив П.Порошенко.

За словами глави держави, висока заробітна плата мотивуватиме громадян залишатися і працювати в Україні, а не їхати за кордон.

"Так, треба пройти дуже ретельну підготовку. Так, треба забезпечувати високі стандарти якості. Так, треба працювати так, щоб вигравати конкуренцію у поляків, словаків, чехів та інших", - наголосив президент.

Українська група компаній KNESS Group є вітчизняним лідером із впровадження проектів сонячної енергетики, розробляє технології та реалізує проекти відновлюваної і традиційної електроенергетики. Підприємства групи компаній здійснюють повний комплекс заходів із реалізації проектів сонячних електростанцій (ФЕС) як генеральний підрядник. За 9 років група компаній KNESS реалізувала понад 100 проектів у відновлюваній і традиційній електроенергетиці. Серед них 47 ФЕС загальною піковою потужністю понад 462 МВт, побудовано в дев'яти областях України.

Зараз у групі компаній на постійній основі працюють близько 1,1 тис. фахівців, 40% з яких - висококваліфікований інженерний персонал. Загальна кількість працівників з урахуванням будівельників на будівельних майданчиках, яких наймають у регіоні будівництва, становить близько 5 тисяч осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС буде продовжувати надавати Україні довгострокову фінпідтримку – висновки Європейської ради

Білий дім не має наміру найближчим часом ухвалювати рішення про наступного главу ФРС - ЗМІ

Європейска рада не змогла ухвалити 18-ий пакет санкцій для РФ, робота буде продовжена – висновки саміту

Саміт ЄС закликав до припинення вогню в Газі та звільнення всіх заручників

Фіцо: Словаччина буде просити Європейську раду відкласти голосування щодо санкцій проти Росії

ЄС відкриє перший кластер про переговори з Молдовою про вступ 4 липня

Заступниця голови фракції "Голос" про саміт НАТО: Все пройшло не так погано, як могло б

Політика не повинна переважати і спричиняти хаос в управлінні містом - Кличко на нараді у КМДА

Кислиця: В Москві усвідомлюють, що відповідальність неминуча

Мерц закликає США запровадити нові санкції проти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА