Інтерфакс-Україна
14:25 29.03.2019

Меркель наступного тижня вирушить до Ірландії для обговорення Brexit

2 хв читати
Меркель наступного тижня вирушить до Ірландії для обговорення Brexit

Канцлер ФРН Ангела Меркель наступного четверга прибуде до Дубліна для переговорів із прем'єр-міністром Ірландії Лео Варадкаром щодо питань, пов'язаних із Brexit, повідомило в п'ятницю видання The Irish Times із посиланням на представника німецької влади.

"Є нагальні питання для обговорення. Такі візити зазвичай відбуваються, коли є причина", - сказав він газеті.

Берлін має пізніше в п'ятницю підтвердити цей візит, повідомляє видання.

The Irish Times також пише, що зі свого боку влада Ірландії розцінила візит А.Меркель як позитивний сигнал і висловлення політичної підтримки Європи Дубліну на тлі ситуації з Brexit.

Очікується, що поїздка А.Меркель буде короткою і передбачатиме переговори з Л.Варадкаром і спільну прес-конференцію.

У свою чергу Л.Варадкар наступного вівторка, перед зустріччю з А.Меркель, здійснить візит до Франції, де проведе переговори з французьким президентом Еммануелем Макроном щодо Brexit.

Депутати британської Палати громад у п'ятницю проголосують за юридично зобов'язувальною частиною угоди щодо Brexit, укладеної Лондоном з Брюсселем, тобто за проектом угоди про вихід Великобританії з ЄС. П'ятниця - останній день, коли британський парламент може проголосувати за Brexit, отримавши від ЄС технічне продовження термінів виходу з ЄС до 22 травня. Якщо депутати угоди не підтримають, то дату Brexit буде перенесено на 12 квітня: до цієї дати уряд має представити ЄС свої подальші кроки щодо Brexit.

До угоди, зокрема, внесено положення про "страхувальний план" щодо ірландського кордону, яке викликало значне невдоволення серед британських депутатів.

"Страхувальний план" має гарантувати прозорість кордону між Ірландією і Північною Ірландією, якщо сторони не зможуть досягти інших домовленостей, що б зберігали вільний кордон. Значна кількість британських депутатів вважає, що такий захід негативно позначиться на Великобританії, прив'язавши її до митних нормативів ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київська влада роз’яснила підпорядкування структур КМДА та КМВА

Україна висилає двох угорських дипломатів у відповідь на дії Угорщини

РФ веде потужну інформаційну війну проти всієї Європи - депутат Європарламенту Брейза

Заява Росії та Китаю про "усунення корінних причин війни" свідчить про готовність КНР легітимізувати військову агресію під виглядом "безпекових інтересів" - Фріз

Франція планує обслуговувати передані ЗСУ гармати Caesar за рахунок доходів від заморожених активів РФ – Барро

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Арсеній Яценюк: росіяни повинні нести відповідальність за все, що робить Путін

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА