Інтерфакс-Україна
19:35 01.04.2019

Зеленський може дати ІТ-галузі необхідний діалог із Заходом

2 хв читати
Зеленський може дати ІТ-галузі необхідний діалог із Заходом

Голова наглядової ради дата-центру "Парковий", екс-голова Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації Петро Яцук вважає кандидата в президенти Володимира Зеленського гідною кандидатурою, здатною не заважати українській ІТ-галузі розвиватися.

На думку П.Яцука, ІT-галузь самодостатня і здатна розвиватися самостійно. "Усе, що нам (представникам галузі - ІФ) потрібно, - це прямий діалог із Заходом та зі споживачами. Це Зеленський точно зможе дати", - зазначив він.

П.Яцук наголосив, що особисто знає і спілкувався з більшістю нинішніх кандидатів у президенти, і розуміє, чого від кожного можна очікувати. "Із В.Зеленським я не знайомий, проте він для мене кандидат зі знаком "плюс". І ось чому. Коли Зеленський говорить про щось особисте, він вживає займенник "я", а коли виступає як кандидат на президентську посаду, говорить про програму дій, він вживає займенник "ми". Це означає, що він командний гравець, і для мене це важливо", - вважає екс-голова НКРЗІ.

На його думку, відсутність досвіду у В.Зеленського, що непокоїть велику частину бізнесу, - не є суттєвою проблемою. "Якщо людина зробила таку блискучу кар'єру і досягла такої популярності, то у нього вистачить розуму розібратися. Я згадую свій особистий досвід: мене "висмикнули" з філії з посади начальника відділу планування розвитку мереж і призначили помічником першого заступника міністра (заступником голови Держкомзв'язку). Я місяць не відходив від заступника міністра, поглинав інформацію і систематизував її. Не скажу, що через місяць я вже все знав, але я був готовий уже сприймати і розуміти ключові процеси", - наголосив екс-голова НКРЗІ.

За словами П.Яцука, аналіз світового досвіду свідчить, що більшість видатних реформаторів не були професійними політиками. "Тому я вірю, що В.Зеленський зможе це зробити, якщо він дійсно цього захоче. І вірю, що це піде на користь нашій країні", - заявив голова наглядової ради дата-центру "Парковий".

На думку П.Яцука, відсутність страху за рейтинг і за симпатію електорату "звільняє мізки для потрібних рішень і реформ, які не завжди популярні".

Він також зазначив, що розміщення виборчого штабу В.Зеленського у КВЦ "Парковий", свідчить про те, що він" не дивиться назад, у минуле, він дивиться в майбутнє" і готовий заради цього майбутнього працювати.

Як повідомлялося, кандидати в президенти України Володимир Зеленський і нинішній глава держави Петро Порошенко набирають 30,26% та 15,99% голосів виборців відповідно за підсумками обробки 90,08% протоколів Центральною виборчою комісією. За лідерку ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко проголосували 13,35% виборців, за кандидата від "Опозиційної платформи - За життя" Юрія Бойка - 11,53%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА