Інтерфакс-Україна
08:32 05.04.2019

Глава МВС: Ми гарантуємо безпеку на дебатах і в другому турі виборів

1 хв читати
Глава МВС: Ми гарантуємо безпеку на дебатах і в другому турі виборів

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков запевняє, що МВС зможе належним чином гарантувати безпеку під час проведення дебатів на НСК "Олімпійський" і під час другого туру голосування на виборах президента України.

"Коли буде рішення, що дебати відбуватимуться на "Олімпійському", то ми, безумовно, забезпечимо порядок. Ми проходили і фінал Ліги чемпіонів, і матчі збірної, і були відчайдушні протистояння", - сказав А.Аваков у четвер увечері в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Він запевнив: "Ми гарантуємо абсолютну безпеку на цих виборах, зокрема і на дебатах".

Міністр закликав кандидатів у президенти "не розгортати спіраль "хто проти мене, той агент Кремля", "хто не за мене, той адепт старого".

"Це дуже небезпечна ситуація", - додав глава МВС, висловивши сподівання на те, що загострення конфронтації між симпатиками кандидатів не буде.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА