Інтерфакс-Україна
12:56 05.04.2019

Глави МЗС країн G7 обговорять агресію РФ проти України 5-6 квітня

1 хв читати
Глави МЗС країн G7 обговорять агресію РФ проти України 5-6 квітня

Міністри закордонних справ країн "великої сімки" (G7) обговорять питання російської агресії проти України, звільнення українських моряків, політв'язнів і заручників на саміті, який відбудеться 5-6 квітня, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"І Крим, і Донбас, і звільнення наших військовополонених, політичних в'язнів і заручників", - сказав П.Клімкін журналістам у п'ятницю в Києві.

Він уточнив, що громадськість зможе побачити позицію глав МЗС G7 з українських питань у підсумковому документі.

П.Клімкін додав, що міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд поінформує колег про конференцію з питань реформ в Україні, яка відбудеться в Канаді на початку липня цього року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський спробує використати тиск США на РФ для припинення війни – ЗМІ

Філатов заявив про ризик колапсу комунального господарства через проєкт держбюджету-2026

В ЄК назвали чотири принципи як основу для запропонованих варіантів фінансування України на 2026-2027рр

Листи за відставку уряду підписали вже 63 депутати з різних фракцій — Герасимов

Партії "Батьківщина" та "Євросолідарність" закликають до відставки Кабміну і формування коаліційного уряду

"Європейська солідарність" заблокувала трибуну Ради

Грем: Закон про санкції проти Росії надасть Трампу більше інструментів для припинення кровопролиття в Україні

Порошенко наполягає на гарантіях ненападу з боку влади на НАБУ та САП та на перезавантаженні ДБР

Мирна угода в Україні малоймовірна до весни — Стубб закликає підтримувати Київ попри корупційний скандал

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА