17:13 06.04.2019

Гройсман обговорив з керівництвом YES ключові завдання українського уряду на поточний момент

1 хв читати
Гройсман обговорив з керівництвом YES ключові завдання українського уряду на поточний момент

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обговорив із засновниками та правлінням "Ялтинської європейської стратегії" (YES) продовження фундаментальних реформ в Україні, які забезпечать сталий розвиток країни.

Як повідомляє в суботу прес-служба Кабінету Міністрів України, В.Гройсман зустрівся з керівництвом YES у рамках підготовки чергової щорічної конференції, яка запланована на вересень.

"Дуже важливо для нас сьогодні продовжувати поступовий розвиток країни і продовжувати зміни, які вже приносять результат. За останні роки – на всі виклики і загрози – нам вдалося сформувати фундамент нової України, закласти основи, а зараз ми зводимо будинок: разом будуємо нову країну", - сказав прем'єр.

У свою чергу Голова Правління YES Олександр Кваснєвський наголосив, що Україна справді демонструє відданість не тільки демократичним цінностям, а й курсу значних перетворень.

"Ми і наші партнери визнаємо: перший тур президентських виборів відбувся прозорим і справедливим способом. Ніхто не може поставити під сумнів демократичність всіх процедур. І так само ми визнаємо ваш внесок у те, що, незважаючи на непрості часи і труднощі, ви віддані курсу реформ і проводите ці реформи... І сьогодні очевидно, що треба продовжувати цей шлях і йти ним далі", - сказав О.Кваснєвський.

Під час розмови сторони обговорили поточну ситуацію в економіці та основні плани уряду на подальшу перспективу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА