Інтерфакс-Україна
18:59 06.04.2019

Brexit не може бути вічним - МЗС Франції

1 хв читати
Brexit не може бути вічним - МЗС Франції

Процес виходу Великобританії з ЄС не може тривати нескінченно, і Лондону потрібно це розуміти, заявив в суботу глава МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан.

"Ми не можемо жити в умовах "вічного" Brexit. У якийсь момент Великобританія повинна буде вийти з ЄС", - сказав він на прес-конференції у Франції.

Міністр підкреслив, що "ЄС не може без кінця чекати, поки в британському політичному світі настане порозуміння (щодо Brexit - ІФ)".

Він закликав Лондон "зрозуміти це і швидко повідомити, яким чином можна подолати цю кризу".

Тема Brexit буде обговорюватися на саміті ЄС 10 квітня. На ньому, як очікується, прем'єр Великобританії Тереза Мей проситиме про продовження крайнього терміну виходу з ЄС до кінця червня. Британський уряд узгодив з ЄС угоду стосовно умов Brexit, проте в Палаті громад поки відмовляються її схвалити. Це підвищує ризик виходу Великобританії з ЄС взагалі без якої б то не було угоди.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський план неприйнятний у будь-якій формі – заява "Євросолідарності"

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА