Інтерфакс-Україна
20:24 08.04.2019

Ердоган заявляє про необхідність ліквідувати загрозу курдських формувань у Сирії нарівні з ІД

1 хв читати
Ердоган заявляє про необхідність ліквідувати загрозу курдських формувань у Сирії нарівні з ІД

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган наполягає на необхідності ліквідувати курдські формування на півночі Сирії, які, на його думку, представляють таку ж загрозу, як угрупування "Ісламська держава".

"Хочу зазначити, що терористичні організації YPG (курдські Загони самооборони - ІФ), а також PKK (Робоча партія Курдистану - ІФ) представляють таку ж загрозу спокою і стабільності нашого регіону, як і терористична організація ДАІШ (те саме, що ІД - ІФ) ", - заявив Р.Т.Ердоган на прес-конференції за підсумками російсько-турецьких переговорів у Москві в понеділок.

"Вважаю, що необхідно ліквідувати цю загрозу також поряд з ДАІШ", - додав президент Туреччини.

Разом з тим він заявив, що вирішення сирійської кризи лежить у дипломатичній площині.

"Ми також дійшли згоди з Росією, що можна тільки політичним шляхом досягти вирішення питання в Сирії", - сказав Р.Т.Ердоган.

Проте, за словами турецького лідера, YPG є терористичною організацією. "Ми будемо до кінця з ними боротися, будемо відловлювати одного за іншим", - сказав він.

"Загроза, яка існує для нашої національної безпеки на півночі Сирії, ми не закриємо на це очі", - зазначив турецький лідер.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА