Інтерфакс-Україна
11:03 09.04.2019

На НСК "Олімпійський" дебати можуть відбутися лише 14 квітня, наголошують у "БПП"

1 хв читати
На НСК "Олімпійський" дебати можуть відбутися лише 14 квітня, наголошують у "БПП"

Дебати кандидатів на посаду президента України, які вийшли до другого туру, на НСК "Олімпійський" можуть відбутися лише 14 квітня, а 19-го числа можуть бути лише офіційні дебати в студії Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ), заявив голова фракції "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді Артур Герасимов.

"Логічно, що дата проведення дебатів на "Олімпійському" може бути саме 14 квітня - це останні вихідні перед днем голосування другого туру. А офіційні дебати, згідно з чинним законодавством, мають відбуватися 19 квітня і тільки в студії суспільного мовника", - сказав він, виступаючи з трибуни на пленарному засіданні парламенту у вівторок.

А.Герасимов вважає нелогічними й непослідовними дії кандидата в президенти Володимира Зеленського в питаннях дебатів, а також здачі аналізів на вміст алкоголю і наркотичних речовин в організмі.

Як повідомлялося, П.Порошенко в прямому ефірі на телеканалі "Україна" 7 квітня заявив, що чекає 14 квітня на кандидата на посаду глави держави В.Зеленського на НСК "Олімпійський" для участі в дебатах кандидатів у президенти перед другим туром виборів.

В.Зеленський 8 квітня заявив, що його дебати з П.Порошенком відбудуться на НСК "Олімпійський" 19 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА