11:30 09.04.2019

Понад 60% переселенців не знають про процедуру голосування на президентських і парламентських виборах на новому місці

2 хв читати

63% внутрішньо переміщених осіб не знають про процедуру голосування за місцем переміщення на президентських і парламентських виборах, ідеться у звіті Національної моніторингової системи щодо соціально-економічних характеристик ВПО, їхніх домогосподарств, а також про виклики, з якими вони стикаються.

Згідно зі звітом лише 29% опитаних переселенців знають про процедуру голосування за місцем переміщення на президентських і парламентських виборах, а 8% не відповіли на запитання.

Також 41% переселенців відповіли, що мають намір голосувати на чергових виборах президента і парламентських виборах, 36% не планують голосувати, 22% - не знають, 1% не відповіли на запитання.

Серед причин, через які ВПО не голосуватимуть на президентських і парламентських виборах, названо такі: як переселенець не маю права голосу - 48%, не вірю у вибори й не вірю владі - 17%, я не знаю, як голосувати за місцем переміщення - 11%, ніколи не цікавився виборами - 10%, немає кандидатів, за яких можна проголосувати - 7%, немає часу - 2%, з релігійних міркувань - 1%, інше - 1%, а 3% не відповіли на запитання.

Щодо місцевих виборів, то 56% респондентів відповіли, що голосували б на таких виборах за своїм місцем проживання, якби була така можливість, 21% - не брали б участі, 19% - не знають, 4% - не відповіли на запитання.

Моніторинг проводила Міжнародна організація міграції у співпраці з центром "Соціальні індикатори" в жовтні-грудні 2018 року в усіх областях України, підконтрольних українському уряду. Зокрема, 4044 внутрішньо переміщених осіб було опитано за допомогою телефонного інтерв'ю, 2403 - методом особистого інтерв'ю. Крім того, в листопаді-грудні 2018 року методом особистого інтерв'ю було опитано 3962 особи, які перетинають лінію розмежування.

Національна моніторингова система (НМС) проводиться Агентством ООН з питань міграції (МОМ) у партнерстві з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та Міністерством соціальної політики для регулярного збору, опрацювання та поширення інформації про ситуацію у сфері переміщення. НМС діє в Україні в рамках проекту "Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні", який покликаний сприяти самозайнятості та мікропідприємництву ВПО та людей, постраждалих від конфлікту, посилювати соціальне згуртування та розвиток громад, збирати достовірні дані щодо ситуації та потреб ВПО, а також підтримувати державні установи, що здійснюють реєстрацію переміщених осіб.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президент США продовжив на рік дію антиросійських санкцій, введених через ситуацію з Україною

Комітет ВР схиляється до створення нового ЦОВВ або заснування посади віце-прем'єра з питань промисловості - нардеп

Депутат "Слуги народу" Мотовиловець проти заборони обіймати громадянам Росії посади в українських медіа

В "ОПЗЖ" заявляють, що нинішня влада нічого не робить для надання українцям доступної іпотеки

Повернення окупованих Криму та частини Донбасу однаково пріоритетні для України

Аласанія: До регулювання державою медіа ставлюся погано, але регулювати потрібно

Зеленський виступає за гарантований ринок збуту українського вугілля, створення Держкомітету вуглепрому

"Євросолідарність" закликала боротися з дискредитацією майданівців

Помер екс-президент Єгипту Хосні Мубарак

Росія вперше з 2012 року призначила постійного торгпреда в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА