Інтерфакс-Україна
18:16 11.04.2019

Україна ще не готова до членства в НАТО, але й Альянс не готовий прийняти Україну

1 хв читати
Україна ще не готова до членства в НАТО, але й Альянс не готовий прийняти Україну

У НАТО не готові до політичного рішення про прийняття України до Альянсу, вважає екс-заступник генерального секретаря НАТО Александр Вершбоу (Alexander Vershbow).

"Ми маємо бути реалістами в короткостроковій і середньостроковій перспективі Україна ще не готова до членства в НАТО. Але НАТО також не готове до такого монументального політичного рішення", - сказав він, виступаючи на Київському безпековому форумі в четвер.

За його словами, з обох сторін - Альянсу та України, можна зробити низку кроків для підготовки країни до вступу в НАТО.

Зокрема, говорячи про реформи в Україні, А.Вершбоу зазначив, що необхідно провести реформу парламенту.

"Ми дивимося на те що відбувається, Європа спостерігає й очікує, що буде через 10 днів, новообраного президента. Ми хочемо бачити, що у ВР буде новий рівень партнерства, якого ми не бачили раніше... Ми хочемо бачити чисті вибори, ми хотіли б, щоб парламентські вибори були б такими самим чистими, як і перший тур президентських", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

Запровадження 1 січня 2026р нової електронної акцизної марки призведе до втрати держбюджетом 140 млрд грн - думка

Україна готується до 5го саміту Кримської платформи на рівні лідерів, президент вже надіслав запрошення - Жовква

Гарантії безпеки мають бути в договорі, який потребує ратифікації — голова делегації Ради у ПА НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА