07:21 12.04.2019

Порошенко спростував будь-які втручання в розслідування кримінальних справ

1 хв читати
Порошенко спростував будь-які втручання в розслідування кримінальних справ

Президент України Петро Порошенко спростовує будь-які втручання в розслідування кримінальних справ, зокрема про які раніше заявляв заступник глави департаменту міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України Костянтин Кулик.

"Я хочу одразу заявити, що інформація про начебто втручання в розслідування будь-яких кримінальних справ, зокрема і справа, про яку говорить пан Кулик, це абсолютна нісенітниця, це абсолютна брехня", - сказав він в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1 + 1" у четвер увечері.

"Два рази безпосередньо Петро Олексійович у "м'якій формі" впливав на розслідування справ, які знаходилися у мене в провадженні, одна стосувалася допиту Тимонькіна в Австрії, друга стосувалася справи Саакашвілі. Я не хотів би заглиблюватися в деталі, але можливо він просто не пам’ятає обставин, я їх пам'ятаю", - сказав К.Кулик.

За словами К. Кулика, кілька разів на нього впливав сам президент, коли прокурор знаходився в Адміністрації президента, а кілька разів "посилалися на нього заступник генерального прокурора Єнін і Генеральний прокурор".

Водночас, К.Кулик зазначив, що не може підтвердити, що саме президент давав генпрокурору і заступнику генпрокурора вищезгадані вказівки.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА