Інтерфакс-Україна
18:06 12.04.2019

Президент Франції Макрон проводить зустріч із Зеленським

1 хв читати
Президент Франції Макрон проводить зустріч із Зеленським

Президент Франції Емманюель Макрон проводить зустріч із кандидатом у президенти України Володимиром Зеленським, повідомляє французький телеканал France 24.

Раніше команда В.Зеленського на Facebook анонсувала цю зустріч і опублікувала фотографії з літака, на якому кандидат в президенти України летів до Парижа.

На Facebook-сторінці "Команда Зеленського" розміщено відеофрагмент цієї зустрічі. Українську сторону, окрім В.Зеленського, представляють колишній міністр фінансів України Олександр Данилюк, голова штабу В.Зеленського Іван Баканов, колишній член Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Руслан Рябошапка. З французької сторони - зокрема, посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.

До відео додається коментар: "Володимир Зеленський зустрівся з президентом Франції Емманюелем Макроном. Лідер Французької Республіки прийняв кандидата у президенти України у своїй резиденції - Єлисейському палаці в Парижі".

Пізніше в п'ятницю, як заплановано, Е.Макрон проведе зустріч із чинним президентом України Петром Порошенком, який кількома годинами раніше зустрівся з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

Сенатор США Грем: Якщо Росія відмовиться від перемир'я, ми повинні накласти на неї санкції

Нардеп Юлія Сірко: Не вірю, що РФ погодиться на перемир'я

Україна продемонструвала готовність до відновлення миру - Корнієнко

Майбутній прем'єр Канади: Мій уряд не скасовуватиме мита, доки американці не продемонструють повагу до нас

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА