Інтерфакс-Україна
11:57 13.04.2019

Медведчук заявляє, що продовжить переговори щодо звільнення українських моряків, утримуваних у РФ

1 хв читати
Медведчук заявляє, що продовжить переговори щодо звільнення українських моряків, утримуваних у РФ

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявив, що веде і продовжить вести переговори щодо звільнення українських моряків, утримуваних у РФ.

"Переговори щодо звільнення українських моряків як голова політради за дорученням нашої партії веду і буду вести я. Ми продовжуватимемо реалізацію мирного плану. І нехай люди, громадяни України, побачать, хто чим займається, хто чого може досягти і хто що пропонує", - написав В.Медведчук у "Твіттері" в суботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС Польщі та США обговорили стан переговорів щодо миру в Україні

Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв

Порошенка утримували на кордоні попри рішення суду, через що він пропустив перший день Міжпарламентської ради Україна–НАТО - адвокат

Єврокомісія щодо можливої відмови України від територій: Крим – це Україна

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА