21:47 16.04.2019

Порошенко доручив СБУ перевірити інформацію про можливі загрози нацбезпеці з боку телеканалів "112.Україна" і "NewsOne"

2 хв читати
Порошенко доручив СБУ перевірити інформацію про можливі загрози нацбезпеці з боку телеканалів "112.Україна" і "NewsOne"

Президент України Петро Порошенко доручив Службі безпеки України перевірити інформацію про можливі загрози національній безпеці з боку телеканалів "112.Україна" і "NewsOne", про які йдеться в постанові Верховної Ради.

"Верховна Рада прийняла постанову про ризики, загрози для національної безпеки, які виходять від двох телеканалів. Перед тим, як розглянути це питання, я доручив правоохоронному органу, який відповідає за національну безпеку в Україні – СБУ терміново перевірити інформацію вищого політичного органу держави - Верховної Ради України", - повідомив П.Порошенко у вівторок в ефірі телеканалу "112.Україна", відповідаючи на питання, коли глава держави має намір розглянути петицію на захист телеканалів "112.Україна" і "NewsOne", яка набрала більше 25 тис. голосів.

Він підкреслив, що як тільки перевірку буде завершено, з її результатами ознайомлять телеканали, і вони зможуть висловити зауваження, які візьмуть до уваги.

"І в разі, якщо інформація буде підтверджена, це питання буде винесено на засідання РНБО", - сказав П.Порошенко.

Як повідомлялося, 4 жовтня 2018 року Верховна Рада підтримала звернення до РНБО щодо введення санкцій проти компаній, які входять в структуру власності телеканалів "112.Україна" і "NewsOne" (проект №9157).

Згідно з додатком до постанови, санкції повинні торкнутися ТОВ "Аріадна ТБ", ТОВ "Новий формат ТБ", ТОВ "ТБ Вибір", ТОВ "Телерадіокомпанія "112-ТБ", ТОВ "Лідер ТБ", ТОВ "Партнер ТБ" і ТОВ "Новини 24 години".

Згідно з інформацією на сайті телеканалів, остання в даному переліку компанія - ТОВ "Новини 24 години" - вказана в структурі власності каналу "NewsOne", решта 6 юридичних осіб вказані в структурі власності телеканалу "112 Україна".

2 листопада 2018 року до Конституційного суду України надійшло конституційне подання 49 народних депутатів України щодо конституційності постанови Ради про застосування санкцій до телеканалів "112.Україна" і NewsOne.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА