Інтерфакс-Україна
19:31 17.04.2019

Команда Зеленського закликає громадян активно йти на вибори та встановити світовий рекорд селфі на тлі виборчих дільниць

1 хв читати
Команда Зеленського закликає громадян активно йти на вибори та встановити світовий рекорд селфі на тлі виборчих дільниць

Команда кандидата в президенти України Володимира Зеленського закликає громадян активно йти голосувати у другому турі виборів президента 21 квітня і пропонує встановити світовий рекорд селфі на тлі виборчих дільниць.

"21 квітня прийдіть та віддайте голос; зробіть селфі на фоні виборчої дільниці; завантажте його до онлайн-мапи на сайті record2019.com", - ідеться в повідомленні на сторінці команди В.Зеленського у Facebook.

При цьому у В.Зеленського нагадали громадянам, що закон України забороняє робити фотографії в кабінках на виборчих дільницях і з бюлетенями. "Фото треба зробити біля будівлі, де розташована ваша виборча дільниця", - наголошується в повідомленні.

Крім того, посилаючись на дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), команда В.Зеленського зазначає, що точно мають намір голосувати в другому турі виборів президента України 21 квітня 54% українців, решта ще остаточно не визначилися.

"Ми маємо зробити все, щоб підвищити явку виборців на дільниці. Закликайте друзів та близьких іти з вами, показуйте наші відео, розповідайте про цінності! Головна ціль 21 квітня - прийти на дільницю. Кожен голос важливий!" - закликають у команді В.Зеленського.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

Рубіо: США мають "просто піти далі" у разі неможливості завершення війни, яку розпочала Росія

Швеція планує профінансувати інноваційні напрями в сфері оборони, перелік обговорюється

Глава МЗС Франції вважає зустрічі в Парижі 17 квітня "дипломатичним успіхом Франції"

Переговори між США та Іраном про атом перебувають на "вирішальній стадії"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА